Přejít na obsah

Strategický rozvoj Nano Energies nově vede Stanislav Chvála

Moderní česká energetická firma posiluje tým, chce přinést sdílenou elektřinu pro  domácnosti a rozvíjet řízení energetické flexibility

Praha, 7. března 2018 – Novým ředitelem pro strategický rozvoj české energetické společnosti Nano Energies je od března Stanislav Chvála. Přichází po pěti letech působení ve společnosti ČEZ, kde naposledy řídil obchod s komoditami v divizi ESCO. Předtím pracoval v Londýně pro společnost Siemens a bankovní domy Lloyds a Morgan Stanley.

Stanislav Chvála se v nové pozici zaměří na rozvoj chytrého řízení elektrické flexibility výrobců a na rozšíření nabídky pro běžné spotřebitele v Česku i v zahraničí, včetně produktů peer-to-peer sdílené elektřiny.  

“Nano Energies je na trhu 10 let a v moderní energetice už uskutečnili mnoho zdánlivě neuskutečnitelných vizí. Těším se, že se mohu k tomuto týmu přidat a že se nám kromě plánovaných inovací podaří také získat dominantní pozici agregátora elektrické flexibility v Česku,” popsal Stanislav Chvála.

O Nano Energies:
Nano Energies je moderní česká energetická společnost, která na trhu působí od roku 2008. Prostřednictvím dceřiných společností efektivně a udržitelně obchoduje s elektřinou a přináší tak firmám i běžným uživatelům více svobody. Od roku 2013 stojí v čele společnosti akcionáři Petr Rokůsek, Tomáš Janeček a Jan Škampa.