Tarif Dobrý skutek


Dělat věci tak, aby měly hlubší smysl, je pro nás důležité.

Tato filozofie nás nejprve přivedla k obchodování se zelenou elektřinou – chtěli jsme dělat něco užitečného pro životní prostředí. Posléze jsme začali uvažovat, jak by naše znalosti v oblasti energetiky mohly prospět lidem ve finanční nouzi. Zrodil se projekt Dobrý skutek. Jeho prostřednictvím chceme za maximálně příznivou cenu nabízet běžnou nezelenou elektřinu sociálně slabším, aby si nemuseli dělat vrásky s touto položkou svého napjatého rozpočtu.

V Nano Energies dokážeme díky roky vyvíjenému know-how nakupovat elektřinu maximálně efektivně a výhodně. Zastáváme názor, že když někdo něco takového umí, měl by své znalosti a schopnosti využívat nejen pro svůj užitek, ale i k pomoci potřebným. Věříme, že ti, kteří o naši pomoc požádají, ji skutečně potřebují.. V jejich prospěch se vzdáváme finančního zisku a elektřinu nabízíme za nejnižší možnou cenu. Činíme tak s důvěrou na základě čestného prohlášení o tíživé finanční situaci.

Zároveň chceme tímto produktem vyjít vstříc společnostem působícím v neziskové sféře a kultuře. Tak aby se mohly o to více věnovat svému poslání.

Fyzické osoby

Tarif Dobrý skutek je primárně určen jednotlivcům či rodinám ve složité životní situaci. Více o Dobrém skutku se dozvíte v Manifestu tarifu Dobrý skutek (dále jen Manifest).

Kdo se může připojit?

Víme, že příčiny finančních potíží mohou být různorodé, a nehodláme nikoho zatěžovat složitou schvalovací administrativou. Chceme věřit, že lidé, kteří o naši pomoc požádají, ji skutečně potřebují. Tarif Dobrý skutek proto aktivujeme každému žadateli, který se seznámí s Manifestem, podepíše o své tíživé situaci Čestné prohlášení (náhled si můžete zobrazit zde) a nemá závazky vůči stávajícímu dodavateli elektřiny.

Společnosti z oblasti kultury

Rádi bychom podpořili divadla, kina a další kulturní centra, která svou činností přinášejí radost. Oceňujeme poctivou a nezištnou práci lidí, kteří za nimi stojí. Chceme k jejich dalšímu fungování přispět tím, že snížíme jejich náklady na elektřinu, aby tato položka v rozpočtu nestála v cestě kulturním zážitkům.

Jak se připojit?

Kulturně založené organizace, které mají zájem odebírat elektřinu v tarifu Dobrý skutek, požádáme spolu s podpisem smlouvy také o podpis čestného prohlášení, že jsou vhodným kandidátem pro využívání tohoto tarifu.

Každou jednotlivou žádost posoudíme s maximální pečlivostí, abychom odpovědně vybrali ty organizace, kde naše pomoc bude dávat největší smysl. Bohužel není v našich silách ani možnostech vyhovět všem (jakkoli bychom si přáli opak). Omlouváme se všem, jejichž žádost o připojení z výše uvedených důvodů zamítneme.

Neziskové organizace

Rozhodli jsme se podpořit také neziskové organizace – například různá dobročinná a dobrovolnická centra, domy na půl cesty, chráněné dílny, dětské domovy či azylové domy. Činnost těchto subjektů má podle nás opravdový smysl a je třeba je podporovat.

Schvalovací proces:

Podmínkou je, aby se dané organizace angažovaly v oblasti pomoci potřebným či jiné obecně prospěšné činnosti. Je také třeba, aby to byly svébytné organizace (nemůže se například jednat jen o CSR projekt nějaké firmy). U neziskových organizací je výhodou evidence společnosti v Informačním systému Ministerstva vnitra ČR. Abychom vám mohli elektřinu Dobrý skutek aktivovat, požádáme vás spolu s podpisem smlouvy také o podpis čestného prohlášení, že jste vhodným kandidátem pro využívání tohoto produktu.

Každou jednotlivou žádost posoudíme s maximální pečlivostí, abychom odpovědně vybrali ty organizace, kde naše pomoc bude dávat největší smysl. Bohužel není v našich silách ani možnostech vyhovět všem (jakkoli bychom si přáli opak). Omlouváme se všem, jejichž žádost o připojení z výše uvedených důvodů zamítneme.

Dobro pro druhé

Máte ve svém okolí někoho blízkého, či vhodnou organizaci, která by naši pomoc potřebovala? Můžete ji nominovat prostřednictvím e-mailu s bližšími informacemi.

Budeme rádi, když nám pomůžete šířit dobro dál.

ROČNÍ ÚSPORA S TARIFEM DOBRÝ SKUTEK
(nepovinné)


(nepovinné)Ročně ušetříte za energii pro Váš byt:


5 000

Spotřeba

328

MWh/měsíc


5 432 MWh
za rok

Cena

1 232

Kč/měsíc


18 000
za rok

Mám zájem

Odesílám data.

Při odeslání formuláře nastala chyba.

Váš požadavek byl odeslán ke zpracování.

Nejrychlejší cesta k informacím

Kontaktujte nás na uvedeném telefonním čísle.
Jsme tu pro vás od pondělí do pátku
od 8 do 17 hodin.

Přizpůsobíme se
vašemu rozvrhu

Vyberte si čas, který se vám hodí nejvíce. Budeme vás kontaktovat během dvou pracovních dnů.

Rádi předáme
více informací

Jednoduše popište svůj dotaz. Naši pracovníci se vám ozvou s odpovědí během dvou pracovních dnů.

Připravíme firemní řešení
na míru

Vyberte si téma a čas. Náš obchodní zástupce vás bude do dvou pracovních dnů kontaktovat.