Tarif Dobrý skutek


Dělat věci tak, aby měly hlubší smysl.

Naše filozofie nás nejprve přivedla k obchodování se zelenou elektřinou – chtěli jsme dělat něco užitečného pro životní prostředí. A pak jsme chtěli nějak prospět i lidem. Tak se zrodil tarif Dobrý skutek. Jeho prostřednictvím nabízíme sociálně slabším elektřinu za maximálně příznivou cenu, aby si nemuseli dělat vrásky s touto položkou svého napjatého rozpočtu. A protože finance by neměly stát v cestě k ochraně přírody, dodáváme v rámci tarifu Dobrý skutek čistě zelenou elektřinu.

Věříme, že ti, kdo o naši pomoc žádají, ji skutečně potřebují, proto se v jejich prospěch vzdáváme našeho zisku. Činíme tak s důvěrou na základě čestného prohlášení o tíživé finanční situaci.

Zároveň tímto produktem podporujeme i neziskové a kulturní spolky, aby se mohly v klidu věnovat svému poslání.

Kdo se může připojit?

Fyzické osoby

Tarif Dobrý skutek je primárně určen jednotlivcům či rodinám ve složité životní situaci. Stačí si přečíst Manifest tarifu Dobrý skutek, podepsat čestné prohlášení a kontaktovat naši linku péče o zákazníky.

Kulturní spolky

Rádi bychom cenově dostupnou elektřinou podpořili divadla, kina a další kulturní centra, která svou činností přinášejí radost.

Neziskové organizace

Dobrým skutkem podporujeme neziskové organizace, dobročinná a dobrovolnická centra, domy na půl cesty, chráněné dílny, dětské domovy či azylové domy.

Tarif Dobrý skutek poskytujeme organizacím, které se angažují v oblasti pomoci potřebným či jiné obecně prospěšné činnosti. Podporujeme svébytné organizace (nemůže se například jednat jen o CSR projekt korporátní firmy).

Jak se připojit?

Každou jednotlivou žádost posuzujeme s maximální pečlivostí. Bohužel není v našich silách ani možnostech vyhovět všem (jakkoliv bychom si přáli opak). Prosíme všechny zájemce o tarif Dobrý skutek, aby se seznámili s jeho Manifestem. Až Vaši žádost kladně vyhodnotíme, poprosíme Vás také o podepsání čestné prohlášení, že jste vhodným příjemcem tarifu.

ROČNÍ ÚSPORA S TARIFEM DOBRÝ SKUTEK
(nepovinné)


(nepovinné)Ročně ušetříte za energii pro Váš byt:


5 000

Spotřeba

328

MWh/měsíc


5 432 MWh
za rok

Cena

1 232

Kč/měsíc


18 000
za rok

Mám zájem

Odesílám data.

Při odeslání formuláře nastala chyba.

Váš požadavek byl odeslán ke zpracování.

Nejrychlejší cesta k informacím

Kontaktujte nás na uvedeném telefonním čísle.
Jsme tu pro vás od pondělí do pátku
od 8 do 17 hodin.

Přizpůsobíme se
vašemu rozvrhu

Vyberte si čas, který se vám hodí nejvíce. Budeme vás kontaktovat během dvou pracovních dnů.

Rádi předáme
více informací

Jednoduše popište svůj dotaz. Naši pracovníci se vám ozvou s odpovědí během dvou pracovních dnů.

Připravíme firemní řešení
na míru

Vyberte si téma a čas. Náš obchodní zástupce vás bude do dvou pracovních dnů kontaktovat.