Princip systému Nanomath


Od výroby ke spotřebě

1. Zdroje

Výroba elektřiny


Elektřina pocházející z konvenčních zdrojů energie je získávána téměř neustále v čase a výkyvy v energetické síti vyrovnávají velmi nákladné záložní zdroje elektřiny. Obnovitelné zdroje elektřiny do tohoto systému přidávají výraznou dynamiku a tím velmi ovlivňují stav celé energetické soustavy v České republice.

2. Velín

NanoMath


Unikátní model NanoMath obsahuje přesné predikce a analytické výstupy z dlouhodobého sledování desítek faktorů ovlivňující aktuální stav energetické sítě. Tyto detailní analýzy nám umožňují s vysokou přesností predikovat budoucí stav energetické sítě a s tím spojenou hodinovou cenu elektřiny. Nepřetržitý provoz tradingového oddělení využívá tyto znalosti trhů s elektřinou k převodu benefitů na koncové zákazníky v roli odběratelů i výrobců elektřiny.

3. Spotřeba

Koncový zákazník


Výhody plynoucí z přesných predikcí vývoje energetické soustavy převádíme na koncové zákazníky. Maximalizujeme výkupní cenu elektřiny z KGJ a jiných zdrojů, odběratelům dynamicky regulujeme profil spotřeby na základě aktuálních hodinových cen elektřiny. Zákazník tak díky Chytrému řízení dosahuje až 30% úspor nákladů na spotřebu elektřiny a znásobuje svůj zisk za vyrobenou energii.

Mám zájem

Odesílám data.

Při odeslání formuláře nastala chyba.

Váš požadavek byl odeslán ke zpracování.

Nejrychlejší cesta k informacím

Kontaktujte nás na uvedeném telefonním čísle.
Jsme tu pro vás od pondělí do pátku
od 8 do 17 hodin.

Přizpůsobíme se
vašemu rozvrhu

Vyberte si čas, který se vám hodí nejvíce. Budeme vás kontaktovat během dvou pracovních dnů.

Rádi předáme
více informací

Jednoduše popište svůj dotaz. Naši pracovníci se vám ozvou s odpovědí během dvou pracovních dnů.

Připravíme firemní řešení
na míru

Vyberte si téma a čas. Náš obchodní zástupce vás bude do dvou pracovních dnů kontaktovat.